Foto

Máte video této nehody? Ozvěte se policii!

Policie hledá svědky, kteří mohou mít natočenou velmi vážnou nehodu

20. května 2020 21:42 , aktualizace čtvrtek 21. května 06:03

Pátrání

Partner článku – Mraknet

     V úterý 19. května byl zjištěn požár v zemědělském družstvu na okraji Plánice, na místo vyjížděli hasiči a byly přivolány i jednotky dobrovolných hasičů z okolí.
     "V 17.50 hodin řídil čtyřiapadesátiletý muž z Klatovska, nákladní vozidlo značky Tatra sboru dobrovolných hasičů z obce na Plánicku, od obce Nicov na Plánici. Za jízdy bylo na vozidle v činnosti zvláštní výstražné světlo modré barvy se zvukovým znamením.
     Na rovném úseku komunikace, před můstkem přes vodní tok,  zleva vyjížděl řidič s vozidlem značky Škoda Octavia na komunikaci. Řidič s nákladním vozidlem objížděl osobní vozidlo a došlo ke střetu.
     Při dopravní nehodě čtyřicetiletý muž z Plánicka z vozidla Škoda utrpěl zranění a byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni.
     Řidič nákladního vozidla se podrobil dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a u řidiče osobního vozidla byl v nemocnici vyžádán odběr krve,"
popsala mluvčí policie s tím, že policisté dále šetří míru zavinění účastníků a ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.
     "Řidič osobního vozidla utrpěl vážná zranění. Na místě byl ošetřen posádkou letecké a pozemní záchranné služby. Po napojení na umělou plicní ventilaci byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Plzni, kde byl předán traumatýmu na Emergency," uvedli záchranáři.
     Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech žádají případné svědky, kteří si pořizovali video nebo obrazový záznam z místa požáru, zda nemají k dispozici záznam o průběhu dopravní nehody.
     Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz

Foto: LZS

 

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.