Foto

Maminka zemřela na místě, její postižená dcera později v nemocnici

Ranní dopravní nehoda si vyžádala dvě mrtvé a pět zraněných

10. prosince 2021 13:11 , aktualizace 15:39

Doprava Nehody Smrt Záchranáři

     K velmi vážné dopravní nehodě došlo dnes kolem sedmé hodiny ráno na silnici ze Svatavy na Boučí u Dolních Niv na Sokolovsku.
     Podle informací z místa zde žena s vozem Škoda zatím z neznámých důvodů přejela do protisměru, kde narazila do protijedoucí dodávky, a následně měl do jejího auta narazit další osobní vůz.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky a kvůli většímu počtu zraněných byla aktivována i Letecká záchranná služba, vrtulník však bohužel kvůli špatnému počasí nemohl k zásahu dorazit.
     Hasiči zajistili místo události a zahájili vyprošťování řidičky a spolujezdkyně z vozu Škoda. 

     "Šestapadesátiletá řidička bohužel utrpěla natolik vážná zranění, že jim i přes veškerou pomoc na místě podlehla," uvedl tiskový mluvčí policie.

     Spolujezdkyni z vozu Škoda, dvaadvacetiletou postiženou dceru řidičky, si společně se zraněnými z dalších dvou vozů do péče převzali záchranáři. "Jednu těžce zraněnou, dva středně těžce zraněné a další tři lehce zraněné jsme transportovali do nemocnic v Karlových Varech a Sokolově," uvedl tiskový mluvčí záchranářů. 

     Bohužel, po poledni se ukázalo, že nehoda má ještě jednu oběť. "Svým vážným zraněním po několika hodinách bohužel podlehla i dvaadvacetiletá spolujezdkyně," doplnil bilanci tragické nehody mluvčí policie.

     Silnice byla v místě nehody po dobu zásahu zcela uzavřena, nyní by již měla být průjezdná. Na místě stále pracují policisté, kteří šetří příčinu a veškeré okolnosti této tragické nehody.