Mého manžela okradli

Počíhali si na něj, probodli mu kolo a okradli ho o doklady i peníze

25. listopadu 2019 06:47 , aktualizace 06:48

Partner článku – Autosalon Dajbych

Vážená redakce,
     prosím o zveřejnění následujících řádek:

     V pátek odpoledne v Plzni u Rychtářky okradli mého manžela. Vše začalo tím, že manžel byl ve směnárně a možná právě tam si ho vyhlédli a venku mu propíchli zadní pneumatiku na straně řidiče.
     Manžel vyjel, po chvilce jízdy zjistil, že má něco s kolem, zastavil a šel se na to podívat. Poté si vzal na sebe reflexní vestu a šel kolo vyměnit. Bohužel taštičku, kde měl veškeré doklady i peníze, část v korunách a část v eurech, si předtím položil na sedadlo spolujezdce. 
     Mezitím co manžel měnil kolo, někdo se k autu přiblížil, otevřel dveře spolujezdce, ukradl tu taštičku a utekl. Můj muž nic neslyšel, hluk provozu přehlušil jakékoli jiné zvuky. Manžel si zmizení taštičky všiml téměř hned, podle něj neuběhlo víc než pár minut, ale už tam nikdo nebyl a nějaká paní na zastávce prý viděla mladého muže s kapucí na hlavě, jak utíká pryč, ale nevěděla proč. 

     Manžel si nyní musí vyběhat nové doklady, změnit plány na další týdny a ty peníze, ty nám také budou sakra chybět! Nebyla to sice nějaká závratná částka, pro někoho možná půlka výplaty, pro jiného víc. Ale byly to vydřené peníze, určené k zaplacení faktury, aby mohl fungovat dál. 

A tímto bych chtěla varovat všechny slušné spoluobčany. Dávejte pozor, buďte obezřetní, dívejte se kolem sebe a předvídejte! Děkuji a přeji všem, aby je něco takového nepotkalo.

                                                                             Vaše čtenářka  A.Š. (celé jméno má redakce k dispozici)


Foto: Ilustrační

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.