Mejdan za všechny prachy

Jednoho odváželi pětkrát pobodaného, druhého se zlomenou čelistí

20. ledna 2020 15:06 , aktualizace 15:06

Cizinci Napadení Ubytovny

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek došlo v Mariánských Lázní na ubytovně v Ruské ulici zřejmě k pořádně "veselé" oslavě cizinců. Co přesně se zde stalo, kriminalisté zatím stále šetří, jisté je zatím pouze to, že kolem půl desáté večer na místo musely vyjet všechny volné hlídky policie z okolí, následně záchranáři včetně vozu s lékařem a nakonec dorazil i výjezd kriminální policie.
     Záchranáři na místě ošetřili dva muže, dle našich informací Ukrajince. První Ukrajinec narozený v roce 1980 měl zlomenou čelist, stav druhého cizince, narozeného v roce 1994, byl bohužel daleko horší. Muž utrpěl pět bodných ran, takže byl v přímém ohrožení života a stav pacienta vyžadoval letecký transport do plzeňské Fakultní nemocnice na Emergency. Bohužel povětrnostní podmínky neumožnily start vrtulníku LZS, takže pobodaného muže do Plzně nakonec transportovali pozemní cestou. Do Plzně nakonec vezli i druhého muže, který skončil na Stomatologii, kde mu operovali zlomenou čelist.
       Zajímavé na této rvačce je to, že na místě nebyl žádný další útočník a muži si zranění způsobili navzájem. Nejprve měl starší muž mladšího pětkrát bodnout nožem a napadený, zřejmě v sebeobraně, měl dosud nezjištěným předmětem poté útočníkovi zlomit čelist.
     „Můžeme potvrdit, že v neděli 19. ledna došlo v nočních hodinách na ubytovně v Mariánských Lázních mezi dvěma cizinci ke slovní a fyzické rozepři. Oba utrpěli zranění, se kterými byli převezeni k hospitalizaci do Fakultní nemocnice v Plzni.
     Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví. Případem se intenzivně zabýváme a prověřujeme všechny okolnosti,“ 
uvedl nám tiskový mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.