Foto

Mentálně postiženého muže přepadli v trolejbusu

Policie hledá pachatele i svědky včerejšího napadení v trolejbusu linky 16

12. listopadu 2020 10:32 , aktualizace 20:01

Alkohol Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     K incidentu, při kterém byl napaden mentálně postižený muž, došlo včera po půl osmé večer v trolejbuse linky číslo 16 mířící směrem na Bory.
     Svědkyně na místě uvedla, že k incidentu došlo v zadní části trolejbusu po projetí zastávky Tylova, kdy dvojice, muž v maskáčových kalhotách a žena v černé bundě, měla zaútočit na sedícího muže, vykopnout mu láhev s pitím z ruky a minimálně dvakrát ho udeřit do obličeje. Dvojice poté na zastávce Jižní předměstí vystoupila a napadený muž spolucestující požádal o pomoc, protože mu měl být odcizen mobilní telefon.

     Po oznámení události na konečnou trolejbusu zamířili strážníci i policisté, kteří vyslechli napadeného a v okolí místa útoku začali podle popisu pátrat po dvojici útočníků. Bylo zkontrolováno několik osob odpovídajícího popisu, pachatelé ale vypátráni nebyli a policie se případem dále zabývá.
    "Šetříme případ napadení muže v trolejbuse," potvrdila nám tisková mluvčí policie s tím, že celé šetření komplikuje fakt, že údajně napadený muž byl pod vlivem alkoholu a není proto schopen poskytnout relevantní informace. Policie se proto obrací na další svědky incidentu, aby se přihlásili na nejbližší policejní oddělení nebo bezplatnou linku 158 a pomohli k objasnění tohoto případu.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.