Foto

Mercedes nedal Bentley přednost

Řidička nerespektovala dopravní značení a vjela jinému vozu do cesty

pátek 8. března 09:14

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek v 01:40 došlo na silnici mezi Hlubokou a Loučimí v prostoru železničního mostu k dopravní nehodě.
     Dvaačtyřicetiletá řidička Mercedesu-Benz jedoucí od Loučimi na Hlubokou v prostoru před železničním mostem nerespektovala dopravní značku Přednost protijedoucích vozidel, vjela mírně do protisměru a následně bočně narazila do protijedoucího auta značky Bentley Continental, které řídil čtyřiačtyřicetiletý řidič.
      Po střetu byl osobní automobil Bentley Continental odražen vpravo za pravou krajnici, kde narazil do zdi železničního mostu a následně narazil do dopravního zařízení. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob.
     Dle mluvčí policie bylo požití alkoholických nápojů u obou účastníků dopravní nehody vyloučeno provedenými dechovými zkouškami. Škoda na osobním automobilu Mercedes-Benz byla vyčíslena na 20 tisíc korun, na osobním automobilu Bentley Continental vznikla škoda ve výši 500 tisíc korun a na dopravním zařízení pak vznikla desetitisícová škoda.
     Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto: PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.