Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Hon na nebezpečného pachatele ukončen

Patrick W. byl před druhou ráno dopaden a převezen do cely

21. prosince 2019 09:29 , aktualizace 09:39

Napadení Pátrání Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

AKTUALIZUJEME:

     V noci na dnešek byl krátce před druhou hodinou ráno dopaden hledaný dvacetiletý Patrick W. Podle našich informací se mu nepodařilo opustit město a tak byl dopaden ještě v Aši, díky kvalitní práci policistů.
     Nyni je Patrick W. v policejní cele, přičemž jsou s ním prováděny úkony trestního řízení.
     Mluvčí policie dnes ráno tuto zprávu telefonicky potvrdila a vyjádřila poděkování veřejnosti i médiím za pomoc při pátrání.

     Podle posledních informací jsou napadený muž a žena v plzeňské nemocnici mimo ohrožení života, jedná se o poštovního doručovatele a jeho přítelkyni.

     Útočník je našim pravidelným čtenářům již známý, v roce 2017 přepadl čerpací stanici s kuší:

Hodně drsné video: Lupiči je 16 let a vyzbrojil se mimo jiné i kuší

Hodně drsné video: Lupiči je 16 let a vyzbrojil se mimo jiné i kuší

15. 03. 2017, 16:48, aktualizace 15. 03. 2017, 16:51

Ozbrojený gang mladistvých pachatelů přepadal pumpy

Původní článek

     Dnes dopoledne po desáté hodině došlo v Aši k násilnému trestnému činu, při kterém dvě osoby utrpěly vážná zranění. Po pachateli policisté usilovně pátrají. "V této souvislosti prověřujeme, zda se uvedeného jednání nemohl dopustit 20letý muž, na kterého byl nyní vydán předběžný souhlas se zadržením," uvedla mluvčí policie.
     Podle předběžných informací měl kvůli balíčku posekat sekerou poštovního doručovatele a jeho přítelkyni. „Záchranná služba zasahovala u dvou napadených osob a v kritickém stavu je převážela pozemní cestou do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Kvůli počasí nebylo možné, aby vzlétl vrtulník,“ uvedl mluvčí záchranné služby.

     Policie žádá širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po hledaném muži. Ten je 170 až 180 cm vysoké štíhlé postavy, má modré oči a světlé vlasy. Byl oblečen do béžové bundy s kapucí a tmavých kalhot.

Patrick ...

Pátrání vyhlášeno 20.12.2019
Datum narození ...
Bydliště - okres Cheb
Nebezpečný ANO
Ozbrojen ANO
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 19 až 22 let

     Důrazně varujeme, že hledaný muž může být ozbrojen pravděpodobně sečnou zbraní, proto se jej nepokoušejte v žádném případě zadržet a informujte ihned policii na tísňové lince 158. 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.