Foto

"Kurvička-25" ukončila služby, prý na několik let

Kriminalisté si pro prostitutku vystupující pod přezdívkou "Kurvička-25" zašli přímo na privát

pondělí 13. března 18:28 , aktualizace 20:05

Prostituce Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     V polovině února jsme na žádost policie vydali pátrací relaci po ženě, na kterou vydal Okresní soud v Sokolově příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody ve věci legalizace výnosů z trestné činnosti a vydírání, a Okresním soudem v Chebu byl vydán příkaz k zatčení ve věci krádeže.

     Krátce po vydání článku nás několik čtenářů upozornilo, že tato žena ze Sokolovska žije v Plzni a na internetových stránkách pod přezdívkou "Kurvička-25" inzeruje erotické služby.
     Tyto informace jsme samozřejmě předali kriminalistům, kteří si následně v utajení se ženou sjednali schůzku a k jejímu velkému překvapení pak při setkání na privátu nenásledoval placený sex, nýbrž zadržení a poté transport přímo do plzeňské věznice.

     "Žena narozená v roce 1996 byla v sobotu zadržena kriminalisty a následně dodána do výkonu trestu do věznice Plzeň Bory," potvrdila nám informace mluvčí policie.  


Původní článek:

     Kriminalisté pátrají po šestadvacetileté ženě, na kterou vydal Okresní soud v Sokolově příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody ve věci legalizace výnosů z trestné činnosti a vydírání, a Okresním soudem v Chebu byl vydán příkaz k zatčení ve věci krádeže.

Kristýna H.

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 25.1.2023
Bydliště - okres Sokolov
Státní příslušnost Česká republika 

     Kristýna H. je přibližně 160 cm vysoké silnější postavy, má hnědé, kudrnaté, středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

     V případě jakýchkoliv informací k hledané ženě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.