Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladá řidička nezvládla řízení, s vozem vyletěla ze silnice a přerazila sloup

Zraněná žena skončila v nemocnici

15. září 2023 10:30 , aktualizace 10:40

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – RK Salzmann


     Dnes kolem půl deváté ráno došlo na silnici II/186 mezi Bolešinami a Klatovy u Čínova k dopravní nehodě, při které osobní vůz vyjel ze silnice a narazil do sloupu telefonního vedení.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidičky, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali mladou ženu.

     "Záchranáři transportovali do Klatovské nemocnice asi dvacetiletou ženu s lehkým zraněním," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidička narozená v roce 2002 jela s vozem Škoda Fabia ve směru jízdy od obce Bolešiny na Klatovy, při průjezdu pravotočivou zatáčkou vjela na nezpevněnou krajnici, dostala smyk a vyjela vpravo mimo vozovku, kde narazila do sloupu telefonního vedení," popsala nehodu tisková mluvčí policie s tím, že dechová zkouška byla u řidičky provedena s negativním výsledkem a policisté se nehodou dále zabývají. 

Foto Hasiči

RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly