Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladá řidička nezvládla řízení

Další dopravní nehoda skončila převrácením auta na střechu

27. listopadu 2023 15:06 , aktualizace 15:12

Hasiči Nehody Policie Záchranáři

Partner článku – Vyresme.cz


     Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo mezi Vejprnicemi a Křimicemi k dopravní nehodě, během které mladá řidička s autem skončila mimo vozovku na střeše.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření, zatímco zraněnou ženu si di péče převzali záchranáři.     
     "Jednadvacetiletou ženu jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Po vozovce silnice číslo III/2031 jela řidička narozená v roce 2002 s vozidlem tovární značky Ford, a to ve směru od obce Vejprnice k obci Plzeň - Křimice, přičemž při jízdě v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy zejména svým schopnostem a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, čímž uvedla vozidlo do smyku a se svým vozidlem vyjela vpravo mimo vozovku, kde se nejprve střetla pravou přední částí vozidla se směrovým sloupkem a následně havarovala v travnatém příkopu na střeše," popsala nehodu mluvčí policie s tím, že dechová zkouška provedená s řidičkou byla s negativním výsledkem, celková hmotná škoda činí přibližně 100 tisíc korun a dopravní nehodu evidují plzeňští dopravní policisté.

    

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.