Mladá žena střet s dodávkou nepřežila

Včerejší večerní nehoda má tragický konec

20. února 2021 12:15 , aktualizace 12:53

Nehody Smrt

     Včera večer jsme informovali o vážné dopravní nehodě, při které po šesté hodině večer na silnici 26 u Holýšova ve směru na Stod dodávka srazila a vážně zranila mladou ženu.
      "Osobní automobil Kia měl poruchu a zůstal stát, řidič si přivolal pomoc blízkých osob, a ti přijeli na místo. Dle prvotních informaci při vystoupení spolujezdkyně z vozidla, které přijelo na pomoc, došlo ke střetu ženy narozené v roce 2000 s právě projíždějící dodávkou řízenou mužem narozeným v roce 1973, která dotčené místo objížděla směrem na Stod. Alkohol u řidiče dodávky byl vyloučen dechovou zkouškou, u ženy nebylo možné ji provést a byl nařízen odběr krve v nemocnici. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření," popsala včera tisková mluvčí policie. Podle dosavadních informací z místa měla žena těsně před střetem vystoupit z levých zadních dveří stojícího vozu, jak ale přesně k tragédii došlo musí vyšetřit policie.

     Na místo v krátké době dorazily všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS z Líní, ženin stav byl ale vážný, na místě probíhala resuscitace a následně byla žena v bezvědomí na řízené plicní ventilaci letecky transportována na Emergency do Fakultní nemocnice Lochotín. Bohužel přes veškerou snahu zasahujících na místě i zdravotnického personálu v nemocnici mladá žena krátce po transportu svým zraněním podlehla.
     "Případ si převzali domažličtí kriminalisté, kteří šetří veškeré okolnosti tragické nehody," doplnila dnes mluvčí policie.

Foto ilustrační