Foto

Mladík s autem havaroval a od nehody odešel

Policisté zjistili, že má tři platné zákazy řízení

9. srpna 2018 10:41

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Ve středu 8. srpna před půl třetí odpoledne došlo na silnici mezi obcemi Semněvice a Křakov k dopravní nehodě, když řidič osobního vozidla značky Ford Galaxy jel směrem na Křakov, nepřizpůsobil rychlost jízdy a při průjezdu pravotočivé zatáčky vyjel s vozidlem do protisměru, na pravou krajnici a následně havaroval v silničním příkopu.
     Řidič dopravní nehodu neoznámil policii, ačkoliv vznikla škoda na majetku třetí osoby a z místa odešel a následně ještě před příjezdem hlídky policistů odvezl.
     "Policisté při šetření dopravní nehody zjistili, že dvacetiletý řidič nebyl za jízdy připoutaný bezpečnostním pásem a také že mu byl Okresním soudem v Domažlicích vysloven zákaz řízení motorových vozidel do února 2020, Městským úřadem Horšovský Týn do října 2018 a dalším rozhodnutím horšovskotýnského městského úřadu do září 2019," uvedla tisková mluvčí policie. 
     Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun. Dopravní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a případem se dále zabývají.

Foto: PČR


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost