Opilá mladistvá dívka vypadla z okna

Mladistvá vypadla z okna a teprve dvanáctiletý skončil s těžkou opilostí v nemocnici

19. února 2019 15:40 , aktualizace 16:10

Alkohol

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Včera večer v Hodonínské ulici č. 55 v Plzni na Vinicích vypadla z okna bytu mladistvá dívka. Dle našich informací měl dívce podat alkohol mladík, kterého kvůli tomu nyní vyšetřuje policie.
     Mluvčí policie nám pouze potvrdila, že dívka utrpěla zranění a případ převzala kriminálka, ale s ohledem na věk dívky uvedla, že již nebudou poskytovat žádné další informace.

Těžce opilý dvanáctiletý kluk

     Plzeňští policisté nyní řeší ještě jeden obdobný případ. Včera jsme informovali o skupince čtyř dětí, která v pátek večer v Palackého ulici v Plzni kopala do vchodových dveří jednoho z místních domů. Na místo okamžitě vyjeli strážníci, kteří zastihli už jen dva chlapce. Jeden z nich, teprve dvanáctiletý, byl namol opilý a v těle mu kolovalo tolik alkoholu, že mu nebylo téměř rozumět, neustále vrávoral a padal na zem.       
     Strážníci chlapci zjistili neuvěřitelnou hladinu alkoholu v krvi 1,72 promile, což je již pro takto malé dítě otrava alkoholem. Na místo dorazili záchranáři a dítě transportovali na dětské oddělení Fakultní nemocnice Lochotín. 
     Případ si kromě Orgánu sociálně právní ochrany dítěte k dořešení převzali i policisté, kteří v současné chvíli šetří, kde chlapec alkohol vzal a zahájili úkony trestního řízení podle paragrafu 204 Podání alkoholu dítěti.

Foto ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.