Výrostek se pokusil znásilnit ženu

Pachateli má být teprve šestnáct let a již má i bohatou trestní minulost

26. října 2020 16:52 , aktualizace úterý 27. října 12:50

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V pátek v noci se v Tachově vracela domů žena a bohužel si nevšimla, že si ji vyhlédl a začal sledovat podezřelý mladík. Když žena vešla do domu, mladík se na ni vrhl, začal si zezadu osahávat na prsou i na přirození, snažil se jí znásilnit a šeptal jí odporné vulgarity. Ženě se naštěstí podařilo ubránit se a útočníkovi uniknout. Agresor poté z místa uprchl. S ohledem na oběť samozřejmě nebudeme uvádět ulici, ve které k činu došlo.
     Policisté okamžitě začali po pachateli intenzivně pátrat a brzy se jim podařilo ho dopadnout. "Zabýváme se případem násilné trestné činnosti, který se stal v Tachově ve společných prostorách jednoho bytového domu. V souvislosti s tím byl ustanoven pachatel, který byl následně i zadržen. Více informaci s ohledem na citlivost případu nebudeme sdělovat," uvedla nám mluvčí policistů.
     Podle našich informací by pachateli mělo být teprve šestnáct let a již má i bohatou trestní minulost, to však mluvčí policistů odmítla komentovat.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.