Video

Mladý cizinec ukopal seniora v obchodním domě

Kriminalisté řeší další vraždu

čtvrtek 4. dubna 12:21

Cizinci Napadení Smrt Vazba Vražda

Partner článku – Alfa Tactical


    V neděli 10. března došlo v odpoledních hodinách v obchodním domě v Chebu k brutálnímu napadení 64letého muže.
    Po předchozí slovní rozepři zde mladý cizinec fyzicky napadl staršího muže nejprve pěstmi do oblasti hlavy a v napadání pokračovat i kopy, a to i přesto, že již muž ležel na zemi a naprosto se nemohl bránit.
    Útočníka neodradily od kopání do bezmocného staříka ani výzvy přihlížející obsluhy a v pokračování v brutálním útoku mu zabránila až místní ostraha, která ho od nebohé oběti musela odtrhnout násilím.
    Agresor poté z místa utekl, ale ani ne hodinu od oznámení události byl policisty vypátrán a zadržen.
    Vážné zranění seniora si vyžádalo okamžitý letecký transport do nemocnice v Plzni.
    "Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 26letého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Těžké ublížení na zdraví s přečinem Výtržnictví. Vyšetřovatel podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Soudce rozhodl o uvalení vazby na obviněného a policisté jej od soudu eskortovali rovnou do vazební věznice," uvedla tisková mluvčí policie.
     Bohužel, následky útoku byly velice vážné a napadený muž po několika dnech v nemocnici zemřel.
     Na základě dalších zjištěných skutečností si případ následně převzali kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, kteří případ překvalifikovali a 26letého cizince obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Upozornění na změnu právní kvalifikace si obviněný cizinec převzal dne 1. dubna již ve vazební věznici.
     V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na deset až osmnáct let.

Video PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.