Foto Video

Mladý muž střet s vlakem nepřežil - aktualizováno

Veškerá snaha o resuscitaci byla marná a lékař nakonec musel konstatovat smrt

čtvrtek 2. března 11:31 , aktualizace 13:50

Partner článku – Mraknet

     Dnes po desáté hodině dopoledne došlo u Ejpovic na trati číslo 170 ke střetu vlaku IC 557 jedoucího z Plzně do Prahy s osobou pohybující se u kolejiště. Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté, drážní i rokycanští hasiči a záchranáři, kteří vyslali vozy RV i RZP a také Inspektora provozu.

     Na místě se záchranáři mladého muže, který utrpěl rozsáhlá a velice vážná poranění, ještě snažili resuscitovat, bohužel ale veškerá snaha o jeho oživení byla marná a lékař nakonec musel konstatovat jeho smrt.

     Cestující z vlaku, kterých bylo 139, evakuovali hasiči do stanice Klabava, kde pro ně dopravce zajistí náhradní dopravu. Podle informací z místa, by nikdo z nich neměl být zraněn.

     Prostor zajistili policisté, na místo vyjel koroner, drážní inspekce a výjezd kriminální policie, která si vyšetřování události přebírá. Čekáme na jejich zprávu a poté budeme aktualizovat.

Aktualizace:

     "Na místě došlo k bočnímu střetu vlaku s chodcem. Devatenáctiletý mladík šel v protisměru proti vlaku v těsné blízkosti kolejiště. Nereagoval na výstražné troubení vlaku a došlo tak ke střetu. Případ si převzali rokycanští kriminalisté, kteří nařídili soudní pitvu zemřelého," uvedla nám k tragickému případu mluvčí policie.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.