Mladý Němec okradl a pěstmi napadl Vietnamku

Trhovci vzali spravedlnost do vlastních rukou a seřezali ho tyčí

14. května 2018 12:38 , aktualizace 12:54

Cizinci Krádež Napadení

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V neděli 13. května kolem jedenácté hodiny dopoledne mladý Němec na tržnici v Horní Folmavě v prodejním stánku ukradl sluneční brýle. 
     Když svůj lup schoval pod tričko a chtěl opustit stánek, byl přistižen prodavačkou, která po něm požadovala, aby brýle vrátil. Zloděj jí však místo vrácení brýlí napadl pěstí a udeřil jí do břicha a do obličeje. Pak ze stánku i se svými dvěma kamarády odešel. 
    Skupině vietnamských prodejců se toto jednání samozřejmě nelíbilo a vzali spravedlnost do vlastních rukou. Německé mladíky ještě v prostoru tržnice dostihli a zbili, přičemž přímo zloděj měl být do hlavy udeřen tyčí. Pak se trhovci rozutekli. 
     Zraněná žena byla transportována do nemocnice v Domažlicích, zraněný muž, který kradl, byl záchranáři na hranicích předán jejich německým kolegům a byl transportován do nemocnice ve Spolkové republice Německo. S hlídkou českých policistů nespolupracoval a podal trestní oznámení v SRN.

     "Domažličtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, ze kterého je podezřelý dvacetiletý cizinec, a ze spáchání trestného činu výtržnictví, ze kterého je podezřelý rovněž on a také dosud neustanovená skupinka trhovců," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.