Foto

Mladý řidič nezvládl řízení, vjel na chodník a narazil do semaforu

Nehoda vyřadila světelnou signalizaci celé křižovatky Sladkovského x Koterovská

neděle 5. dubna 15:10 , aktualizace 15:23

Partner článku – Mraknet

     Dnes po jedné hodině odpoledne došlo na křižovatce ulic Sladkovského a Koterovské ke střetu osobního vozidla se semaforem pro chodce.
     Řidič vozidla Hyundai narozený v roce 2001 jedoucí Sladkovského a odbočující doprava do Koterovské ulice, nezvládl řízení, dostal se do smyku, vjel na chodník a narazil do semaforu, který vyvrátil. Na místo vyjeli policisté, a protože došlo k úniku provozních kapalin, tak i hasiči ze stanice Slovany. "Jel jako kráva, slyšel jsem pískání gum a pak ránu," uvedl nám na místě svědek, který nehodu zahlédl z okna a také zaslal fotku.
     "Příčinou nehody byla dle všeho rychlost jízdy. Nehoda se obešla bez zranění a kolegové ji vyřešili na místě v příkazním řízení," uvedla mluvčí policie.
     Nehoda vyřadila světelnou signalizaci celé křižovatky, na opravě již pracují technici, ale není vyloučeno, že bude trvat ještě několik dní.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.