Foto

Vážná nehoda - mladý řidič smetl dvě auta v protisměru

Jednoho ze tří zraněných musel do nemocnice transportovat vrtulník LZS

pondělí 21. listopadu 16:26 , aktualizace 16:35

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – T2 Reality

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo na Klatovsku na silnici II/191 na úrovni Novákovic k dopravní nehodě, při které se střetly tři osobní vozy. Z místa bylo hlášeno několik zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z letiště v Líních.

     Hasiči zajistili místo nehody a asistovali záchranářům při ošetřování tří z pěti účastníků nehody, kteří utrpěli zranění. "Letecká záchranná služba transportovala muže narozeného v roce 1976 se středně těžkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. Další dva muže ve věku kolem dvaceti let jsme transportovali pozemní cestou s lehkými až středně těžkými zraněními do nemocnice v Klatovech," uvedli záchranáři.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Muž narozený v roce 2001 jel s vozem Renault Thalia ve směru od Janovic nad Úhlavou na Klatovy, přičemž nepřizpůsobil rychlost jízdy vzdálenosti, na kterou měl rozhled, a po přejetí horizontu si všiml vozidla odbočujícího vlevo. Na to zareagoval intenzivním brzděním a strhl řízení vlevo do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozem Škoda Felicia a za ním jedoucí Škodou Fabia.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičů vozů Renault a Škoda Felicia, ve kterém navíc utrpěl zranění spolujezdec." 
     Policisté u řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.

Foto HZS


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.