Foto

Mladý řidič vjel přímo před tramvaj

Škoda způsobená nehodou dosáhla téměř dvou set tisíc korun

pondělí 27. června 17:58 , aktualizace 21:01

Cizinci Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Dnes před půl pátou odpoledne došlo v Plzni ke střetu osobního vozu Škoda s tramvají. "Cizinec narozený v roce 2003 jel s vozem Škoda Superb po Klatovské třídě směrem od centra na Bory, když se v úseku mezi ulicemi Dvořákova a Kaplířova rozhodl se otočit přes tramvajový pás a ve zpětném zrcátku přehlédl přijíždějící tramvaj," popsala nám nehodu tisková mluvčí policie.
      Tramvaj narazila do levého boku vozu, který poškodila a odsunula ho do protisměrného kolejiště. Řidič, podle našich informací Ukrajinec, i osoby cestující v tramvaji vyvázli ze střetu naštěstí bez zranění.
       Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami, škoda byla odhadnuta na téměř dvě stě tisíc korun a policisté věc vyřešili na místě v příkazním řízení, tedy uložením pokuty ukrajinskému řidiči.

Doplnění článku:

     Kontaktoval nás řidič tramvaje z této dopravní nehody, kterého mrzí nenávistné komentáře vůči mladému řidiči. Citujeme: "Ano byl to národností Ukrajinec, ale mluvil plynně česky, jel na noční do práce a auto měl koupené 14 dní za vlastní našetřené peníze a měl ho řádně pojištěné. Není případ Ukrajince - válečného uprchlíka, jak se všichni v diskuzi mylně domnívají."

Foto: Pavel Růžička a další čtenářka

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!