Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Motorkáře a jeho spolujezdkyni do nemocnice transportují letecky

U velmi vážné dopravní nehody na Šumavě přistával vrtulník LZS

neděle 1. října 17:48 , aktualizace 18:45

Nehody Policie Záchranáři


     Dnes odpoledne před čtvrtou hodinou došlo na Šumavě u obce Prášily k velice vážné dopravní nehodě, během které se střetl motocykl, na kterém jel starší motorkář společně se spolujezdkyní, s osobním vozem.
     Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění muže a ženy, k nehodě vyjely nejen všechny pozemní záchranné složky, ale vzlétl i vrtulník LZS.

     Záchranáři si do péče převzali muže a ženu, jednalo se o jezdce z motocyklu a jeho spolujezdkyni. "Muž utrpěl vážná zranění a byl v bezvědomí se zajištěnými dýchacími cestami letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň - Lochotín. Žena byla při vědomí taktéž letecky transportována se středně těžkými zraněními do téže nemocnice," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     "Řidič motocyklu narozený v roce 1957 jel od Nové Hůrky na Prášily a na křižovatce se střetl s protijedoucím vozidlem značky Mitsubishi, které řídil muž narozený v roce 1998. Provedený test na přítomnost alkoholu byl u řidiče osobního vozu negativní, u motocyklisty ho nebylo vzhledem k jeho zraněním možno provést a byl proto nařízen odběr krve," popsala nám nehodu mluvčí policie s tím, že její příčina je v šetření.

Foto LZS

Stehovaci-plzen

Jsme stěhovací a vyklízecí služba s tradicí od roku 2005. Zabýváme se veškerou činností spojenou se stěhováním a vyklízením bytů, kanceláří, obchodů a firem. K dopravě využíváme velkoprostorové dodávkové vozy polstrované pro stěhování tak, aby se vašemu majetku nic nestalo. Jsme pojištěni.