Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motorkářka nabourala do policejního vozu

Po nehodě se ukázalo, že žena má zákaz řízení a k tomu ještě pozitivní test na drogy

31. srpna 2023 11:51 , aktualizace 12:23

Drogy Nehody


     Policisté hlídkující v noci na dnešek v Plasích si před jedenáctou hodinou všimli neosvětleného motocyklu a rozhodli se ho proto zastavit a zkontrolovat.
     Policisté motocykl předjeli, začali zpomalovat a řidičku pomocí světelného a zvukového signálu vyzvali k zastavení, ta však manévr nezvládla a do policejního vozu narazila.

     "Řidička narozená v roce 1985 narazila do pravého zadního boku služebního vozidla. Žena měla pozitivní orientační test na drogy, konkrétně THC a metamfetamin/amfetamin, tedy pervitin, a následnou lustrací policisté zjistili, že má platnou blokaci řidičského průkazu na motocykl," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že se žena následně podrobila lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu.

     Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto PČR

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.