Aktuálně Foto

Motocyklista srazil dítě přímo před modlitebnou

Pětileté dítě vběhlo motocyklistovi do cesty, nehodě již nemohl zabránit

sobota 16. března 17:56 , aktualizace 18:21

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Dnes po páté odpoledne došlo v Plzni v Hrádecké ulici ke sražení dítěte motorkářem. Dle svědků zastavilo osobní vozidlo u pravého kraje vozovky ve směru od centra Plzně, z vozidla měla vystoupit maminka se dvěma dětmi, jedno držela a druhé, asi pětiletou holčičku, poslala přes silnici k protějšímu Sálu království Svědků Jehovových.
     Dítě bohužel vběhlo přímo před projíždějící historický motocykl ČZ, jehož řidič narozený v roce 1957 již nestačil nehodě zabránit. "Ten motorkář se snažil dítěti vyhnout i brzdit, ale nepovedlo se mu to a spadl motorkář i ta holčička," uvedl nám svědek doslova i s tím, že holčička bude asi popálená, protože motocykl na ní padl výfukem. 
     Naštěstí dle záchranářů dítě utrpělo pouze lehčí zranění a bylo transportováno do Fakultní nemocnice na Lochotíně. Dle mluvčí policie je nehoda stále v šetření dopravních policistů.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!