Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motocyklista vjel přímo pod nákladní vůz, zemřel na místě

Aktualizace článku: Motocyklista neměl šanci střet s nákladním vozem přežít

14. srpna 2023 15:25 , aktualizace 16:13

Nehody Smrt


     V pátek 11. srpna jsme informovali o tragické dopravní nehodě, během které po poledni v Karlových Varech na průtahu po střetu s nákladním vozidlem zemřel motocyklista. Policie dnes uvolnila další informace k této smutné události.

     "Třiapadesátiletý řidič nákladního automobilu značky Mercedes s návěsem jel v průběžném jízdním pruhu po pozemní komunikaci číslo I/6 směrem ze Sokolova do Ostrova. Pětapadesátiletý řidič motocyklu značky Ducati vjížděl na uvedenou pozemní komunikaci na nájezdu ze Staré Role a z připojovacího pruhu z dosud nezjištěných příčin vjel pod zadní část návěsu nákladní soupravy," popsal nám průběh nehody mluvčí policie.

     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale řidič motocykl utrpěl rozsáhlá zranění, která neměl šanci přežít. "K nahlášené dopravní nehodě okamžitě vyjely posádky RZP i RV, bohužel ale pětapadesátiletému muži se již nedalo nijak pomoci neboť utrpěl zranění neslučitelná se životem a lékař u něj musel konstatovat smrt," potvrdili nám informace z místa záchranáři.

     Vyšetřování této tragické dopravní nehody na místě převzali kriminalisté. Řidič nákladního vozu měl dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem a u mrtvého motocyklisty byla nařízena soudní pitva.

     Po vydání prvního článku se na nás obrátil jeden ze svědků nehody s žádostí o uveřejnění jeho výtky ostatním řidičům. Podle něj mnoho řidičů kolem zaklíněného umírajícího muže nejenže bez povšimnutí projelo, ale nereagovali ani na prosby a mávání svědků, kteří u nehody již jako první pomáhali.

Foto: PČR, HZS