Motokrosový jezdec nezvládl hazardní skok

Motorkář se pokusil přeskočit silnici, z místa ho poté transportoval vrtulník LZS

4. července 2020 18:15 , aktualizace 19:03

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes odpoledne došlo za Horšovským Týnem u Svaté Anny k velmi vážné a také těžko pochopitelné nehodě. Celou událost nám popsala mluvčí policie: "Motorkář narozený v roce 1986 jel po poli a chtěl skočit přes silnici číslo 26 na druhou stranu také na pole. Mělo se jednat asi o dvacetimetrový skok, který se ale muži nepodařil a on havaroval. Dechovou zkoušku nebylo možné u muže vzhledem k jeho zraněním provést, a proto je nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení."
     Událost potvrdili i záchranáři s tím, že na místě přistával vrtulník LZS a z místa transportoval muže se středně těžkým zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín.
     Podle našich informací je tímto jezdcem velmi známý český motokrosový závodník T. P., který tento skok plánoval již delší dobu a chtěl se jím proslavit.

Foto: čtenář

 

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.