Foto

Malé dítě vběhlo motorkářům do cesty

Záchranáři transportují vážně zraněného devítiletého chlapce

8. srpna 2019 16:20 , aktualizace 16:36

Cizinci Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po půl třetí odpoledne došlo v Kozolupech ke střetu motocyklu s malým chlapcem. Podle informací přímo z místa jela pětice německých motorkářů směrem na Město Touškov, když před jednu z motorek vběhl asi devítiletý chlapec. Motorkář již nestačil zareagovat a došlo ke střetu, po kterém motorkář havaroval a chlapec byl zraněn. Nejprve vše u dítěte vypadalo pouze na odřeniny, ale záchranáři později zranění označili za středně těžká.
     "Chlapec přebíhal silnici v místě mimo přechod pro chodce, kde se střetl s projíždějícím motocyklem řidiče narozeného v roce 1991. Všechny okolnosti nehody budou předmětem dalšího šetření," potvrdila tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události, záchranáři si do péče převzali zraněné dítě.
     "Chlapec byl transportován při vědomí se středně těžkým zraněním do Fakultní nemocnice na Lochotíne," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Hasiči ještě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu a v současné chvíli je místo již průjezdné.


 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!