Foto

Motorkář havaroval u havárie osobního vozu

S vážným zraněním byl letecky transportován do nemocnice

21. června 2018 10:33

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Ke dvěma haváriím se zraněním došlo včera v odpoledních hodinách na silnici od Hazlova na Aš v tzv. úseku u Paty.

    V prvním případě řidička osobního vozidla Hyundai zřejmě za jízdy usnula a vlivem mikrospánku přejela do protisměru, kde havarovala vlevo mimo vozovku. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky, která byla převezena do nemocnice na ošetření.
     "Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 400 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie.

     Ve druhém případě pak na stejném úseku havaroval motocyklista. "Třiapadesátiletý muž jel se svým motocyklem ve stejném směru, tedy od Hazlova na Aš. Nepřizpůsobil však rychlost jízdy před kolonou, která se zde utvořila v důsledku výše zmíněné dopravní nehody, a ve snaze nenarazit do kolony vozidel, strhnul řízení vpravo. Tam po přejetí na nezpevněný povrch havaroval," popsala mluvčí policie.
     Motocyklista utrpěl při nehodě těžké zranění, kvůli kterému byl letecky transportován do nemocnice v Plzni.
     V důsledku odlétajících kamínků při havárii motocyklisty, bylo poškozeno vozidlo značky Ford, které stálo v koloně. Celkovou škodu policisté předběžně odhadli na částku kolem 45 tisíc korun.

     U obou řidičů byla provedena dechová zkouška na alkohol, která byla negativní. Dopravní nehody jsou i nadále v šetření policie.

Foto: PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!