Foto

Motorkář rozpáral bok auta a zůstal zaklíněn pod dalším vozem

Vážná dopravní nehoda uzavřela silnici mezi Malesicemi a Chotíkovem

27. června 2018 16:43 , aktualizace 17:16

Cizinci Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na silnici mezi Chotíkovem a Malesicemi ke střetu motocyklu a dvou osobních vozů.
     Motorkář, jedoucí velkou rychlostí ve směru od Malesic zavadil o bok Škody Octavia, který doslova rozpáral. Náraz motorku rozkomíhal a řidič, podle našich informací cizinec, motocykl neudržel a spadl, přičemž po silnici klouzal asi patnáct metrů a poté se zaklínil pod další auto.
     Motocykl sjel do příkopu, kterým sám bez jezdce pokračoval v jízdě ještě dalších asi padesát metrů a později byl nalezen na kraji strže.
     Řidiče motocyklu před vážnými zraněními ochránilo kvalitní motorkářské oblečení. I přesto však při vklínění se pod auto utrpěl řeznou ránu na krku a musel být transportován do nemocnice, kde bude proveden i odběr krve, protože pro zranění nebyl schopen dechové zkoušky.
     Osádky obou osobních vozů zranění neutrpěly.
     Policie na místě šetří příčinu a průběh nehody, silnice je uzavřena a objízdná trasa je vedena přes Čeminy, Město Touškov, Kozolupy a Křimice a opačně.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.