Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motorkář zemřel po střetu s vozem pětasedmdesátiletého seniora

Aktualizujeme informace o dnešní tragické nehodě se Skvrňanech

28. června 2021 20:33 , aktualizace 20:35

     Dnes odpoledne před pátou hodinou došlo v Plzni již ke druhému střetu motorkáře s osobním vozem během pouhé jedné hodiny. Tentokrát k nehodě došlo ve Skvrňanech, na výjezdu z Plzně, na křižovatce Waltrova x Vejprnická. Z místa bylo hlášeno bezvědomí motocyklisty, takže k místu střetu samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Záchranáři zahájili resuscitaci řidiče motocyklu, ale bohužel se ale ukázalo, že muž utrpěl rozsáhlá zranění hlavy, kterým na místě podlehl a lékař záchranné služby musel konstatovat jeho smrt. Na místo vyrazil výjezd kriminální policie a koroner. Mluvčí policie uvedla, že tragicky zahynul pětačtyřicetiletý řidič motocyklu a nehodu šetří kriminalisté.

     Podle informací z místa jel motocyklista na stroji Aprilia po Vejprnické ulici směrem ven z Plzně a pětasedmdesátiletý řidič s vozem Toyota Yaris odbočoval z Waltrovy ulice vlevo směrem do centra. Motocyklista dle všeho ve snaze brzdit a zabránit střetu stroj položil, ale přesto narazil do boku osobního vozu a utrpěl velmi vážné zranění hlavy.

O necelou hodinu dříve došlo v Plzni také k:

Střet motocyklu s autem

Střet motocyklu s autem

28. 06. 2021, 16:53, aktualizace 28. 06. 2021, 17:46

V Plzni v ulici Ke Karlovu zasahují všechny záchranné složky