Foto

Před bitkou se strážníky si i svlékal, ale nepomohlo mu to

Oslava se trochu zvrhla, jeden z Rumunů skončil v poutech a na PAZS

pondělí 21. září 14:10 , aktualizace 14:13

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V sobotu po deváté hodině večer byla hlídka strážníků městské policie vyslána do Švihovské ulice v Plzni, kde se podle oznámení měla u nákladové rampy Penny marketu nacházet skupina podnapilých Rumunů narušujících veřejný pořádek.
     "Strážníci na místě nalezli čtyři cizince ve věku 20, 23, 31 a 32 let, kteří na dotaz strážníků, proč se chovají tak hlučně, uvedli, že jsou opilí a oslavují víkend a výplatu," popsala tisková mluvčí strážníků s tím, že muži strážníkům přislíbili, že odejdou, aby neobtěžovali v okolí bydlící občany.

     Všichni oslavující uposlechli až na jednoho. "Dvaatřicetiletý muž se ale najednou začal rozčilovat, že nic nedělá a ať mu strážníci dají pokoj," uvedla mluvčí strážníků a popsala, že muž se začal chovat agresivně a kopat do věcí kolem. Na výzvu aby se uklidnil muž zareagoval obrácením své agrese proti strážníkům, které začal urážet a vyzývat k boji, přičemž se snažil si sundat tričko. Nakonec proti jednomu ze strážníků vyrazil a chtěl ho chytit za taktickou vestu.
     Strážník samozřejmě okamžitě zareagoval, svedl útočníka na zem a přiložil mu služební pouta. Kvůli mužově agresivitě a zjevné silné opilosti bylo rozhodnuto o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Ani při převozu se muž neuklidnil a protože v dalším útoku mu bránila pouta, rozhodl se pomstít tím, že celý vůz vozu uvnitř poplival.
     Po vystřízlivění se bude ze svého chování zpovídat před přestupkovou komisí.

Foto MP

 


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.