Mraknet - abyste byli vždy online

Představujeme nového partnera našeho zpravodajství

9. prosince 2017 20:03 , aktualizace středa 26. září 08:50

Partner článku – Mraknet

     Novým partnerem Krimi – Plzeň se stala česká firma z Plzeňska, která je jedním z větších hráčů na trhu s poskytováním internetového připojení a dalších služeb s tím spojených. Věříme, že právě tato firma může našim čtenářům pomoci k tomu, aby byly vždy online a dostali se tak k našim článkům. 

     Firmu jsme samozřejmě navštívili a vedení pro Vás trochu vyzpovídali:

Kdo jste?

     Jsme ryze česká firma Mraknet s.r.o. Naše společnost, která působí na trhu od roku 2004, je zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení včetně mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy a servery. Jsme schopni poskytovat naše služby v plném rozsahu především na území Plzeňska a Rokycanska, či ve spolupráci s lokálními partnery na celém území České republiky.

Vaše portfolio je poměrně široké, přibližte ho tedy prosím bodově našim čtenářům?

     Nabízíme či poskytujeme:

  • Internetové připojení pro rodinné domy, panelové a bytové domy, firmy i ISP
  • Telefonní služby (VoIP) pro domácnosti i velké podniky
  • Internetovou televizi (IPTV), digitální pozemní TV (DVB-T), Satelitní TV (DVB-S)
  • Kamerové systémy pro RD, panelové a bytové domy či celé firmy a to dokonce i formou pronájmu
  • Servery formou server housingu, dedikovaných serverů či cloud hostingu
  • Servis PC a správa sítí pro domácnosti i firmy
  • Internet věcí (Internet of Things, IOT)
  • Výstavbu páteřní sítě na Wi-Fi technologii či optických vláknech
  • Zápůjčku optické svářečky, elektro centrály a mobilní klimatizace


Co Vás odlišuje od ostatních firem v tomto oboru?

     Naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka, což zahrnuje i u jiných často opomíjený kvalitní a rychlý servis. Tento cíl se snažíme vytvářet pomocí kvalitního hardwaru, technického vybavení a technickou odborností. Ať už jste běžný uživatel, odborník nebo firma, pečlivě nasloucháme všem Vašim potřebám a vždy se snažíme najít optimální řešení. Nejsme žádné sdružení, proto u nás nepreferujeme styl „udělej si sám“, naopak se Vám snažíme maximálně pomoci. 

Jak zajišťujete zmiňovanou špičkovou péči o zákazníka?

     Máme sestavený tým lidí, který je připraven splnit všechna Vaše přání. Každý člen našeho týmu je specialista ve svém oboru s bohatou praxí. Zároveň každý z nás je schopen zastoupit svého kolegu, což klientovi přináší jistotu chodu služby, kterou nabízíme. V neposlední řadě disponuje naše společnost profesionálním dohledem a zákaznickým centrem, které je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kde Vás naši čtenáři najdou?

     Naše firma sídlí ve vlastní zrekonstruované budově na adrese Žižkova 186 ve Starém Plzenci, kde jsme k zastižení vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Zároveň máme i kontaktní centrum pro oblast Rokycanska na adrese Plzeňská 399.

     Všechny další kontakty, informace, reference a podrobnosti o našich službách naleznete na našich stránkách

http://www.mraknet.com


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.