Foto

Ve Skvrňanech byl nedaleko viaduktu nalezen mrtvý člověk

Na těle muže se již začaly tvořit první posmrtné změny, takže jakákoli pomoc byla zcela vyloučena

sobota 1. října 10:53 , aktualizace 12:15

Partner článku – T2 Reality

     Strážníci městské policie dnes dopoledne kolem půl deváté vyjížděli do Skvrňan řešit oznámení o muži, který se snaží přelézt plot na cizí pozemek. Po vyřešení této události se strážníci vraceli zpět na základnu, ale nedaleko viaduktu v Labkově ulici zahlédli ležící postavu pod stromy.

    Strážníci pochopitelně zastavili a šli zjistit, zda je ležící člověk v pořádku. Bohužel se ale ukázalo, že muž je bez známek života a vzhledem k tomu, že se na jeho těle začaly tvořit první posmrtné změny, byla jakákoli pomoc již zcela vyloučena.
     Přivolaný lékař prvotní zjištění o smrti muže potvrdil, takže strážníci společně s policisty místo nálezu zajistili a přivolali výjezd kriminální policie i koronera.

     Bylo provedeno ohledání těla i místa a předběžně bylo vyloučeno cizí zavinění, samozřejmě to ale ještě musí potvrdit pitva. Mluvčí policie nám uvedla, že mrtvý muž je cizinec narozený v roce 1963.
     Podle našich informací byl mrtvý Ukrajinec a bezdomovec.


Tento týden byli také nalezeni:

V Čertově mlýně byl nalezen umírající muž

     Včera kolem sedmé hodiny večer procházel houbař kolem bývalé přečerpávací stanice Dobrá Voda, která bývala součástí Čertova mlýna u Zruče - Sence, když narazil na zde přebývajícího muže. Ten se na houbaře obrátil s prosbou o pomoc, že mu je zle, ale ještě v průběhu hovoru zkolaboval.

      Houbař okamžitě zahájil resuscitaci staršího muže a zároveň na místo přivolal záchranku. K Čertovu mlýnu vyjely všechny záchranné složky a záchranáři si za asistence profesionálních i dobrovolných hasičů převzali resuscitaci bezvládného muže. Bohužel i přes veškerou snahu se u něj ale nepodařilo životní funkce obnovit.

      Na místo tedy vyjeli policisté, k ohledání těla byl povolán koroner a dorazil také výjezd kriminální policie.

     "U zemřelého muže narozeného v roce 1952 byla nařízena zdravotní pitva," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že celou věc si na místě k dalšímu šetření převzali kriminalisté.


Policie šetří také případ zemřelého muže, nalezeného o den dříve za parkem obchodního centra Plaza:

Za parkem pod Plazou bylo nalezeno lidské tělo

      V úterý v podvečer bylo v Plzni za parkem ležícím za obchodním centrem Plaza nalezeno tělo muže bez známek života. Mrtvý ležel ve zbytcích špinavého stanu schovaném v křoví nedaleko Lochotínské ulice a našla ho žena, údajně jeho přítelkyně. Ta později uvedla, že ho naposledy živého viděla tentýž den ráno.

      Policisté místo nálezu těla zajistili a přivolali výjezd kriminální policie i koronera. Podle našich informací šlo o Lotyše, bezdomovce a narkomana, kterého zde lidé často potkávali.

     Bylo provedeno ohledání těla i místa nálezu a předběžně bylo vyloučeno cizí zavinění. "V případu nalezeného zemřelého muže by mělo jít o cizince narozeného v roce 1986. Byla nařízena soudní pitva," uvedla nám tisková mluvčí policie.   


 

 

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.