Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Již tři muži byli nalezeni mrtví na ulicích

Během osmačtyřiceti hodin byli na ulicích nalezeni tři mrtví muži

27. listopadu 2023 11:16 , aktualizace 11:57

Bezdomovci Smrt

Partner článku – Express servis


     Dnes ráno po osmé hodině byl v podloubí vedle budovy Business Centre Bohemia, kterou Plzeňáci znají spíše jako mrakodrap Bohemka, na Anglickém nábřeží v Plzni, nalezen muž bez známek života.
     Podle lidí pracujících v okolí by se mělo jednat o bezdomovce, který na tomto místě pravidelně přespával a i dnes ráno si kolemjdoucí mysleli, že muž pouze spí, a pomoc mu byla přivolána pozdě. "On tu přespával pravidelně, vždycky tam u zdi. Já tudy chodím ráno do práce, tak jsem ho jako vždy překročil, abych ho nebudil. No a pak jsem koukal, že přijela sanitka a policie," popsal nám svědek.

     Záchranáři sice vyrazili na místo, lékař ale musel konstatovat zjevné známky smrti na mužově těle, takže si věc převzali k řešení policisté a podloubí uzavřeli páskami, načež byl povolán koroner k ohledání těla a kriminalisté.

     "Jedná se o muže narozeného v roce 1961 a koroner předběžně vyloučil cizí zavinění," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Jedná se v posledních dnech již o třetího zemřelého na ulicích, další zemřelí byli nalezeni v sobotu kolem osmé hodiny ráno v Plzni, o čemž jsme již informovali, a v Prostiboři na Tachovsku, kde byl v ulici u plotu nalezen také muž se zjevnými známkami smrti.
     "U muže narozeného v roce 1954 koroner vyloučil cizí zavinění úmrtí a bude provedena zdravotní pitva," řekla nám mluvčí policie k tomuto případu.
     Podle informací z místa mělo jít o muže, který takto opakovaně v opilosti usnul někde venku.

O dalším sobotním případu z Plzně jsme informovali v článku:

Strážníci nalezli v podchodu mrtvého muže

     V sobotu po osmé hodině ráno bylo hlídkou městské policie v podchodu pod Vejprnickou třídou, u křižovatky ulic Tylova, Vejprnická, Skvrňanská a Domažlická, nalezeno tělo muže, který nejevil známky života. Dle našich informací byl muž z komunity bezdomovců.

     Bosé tělo leželo pod dekou nedaleko místa, kde pravidelně přespávají a vykonávají potřebu bezdomovci a právě kvůli nim je podchod běžnými chodci dlouhodobě nevyužíván. 

     Policisté prostor i okolí uzavřeli a k události byl povolán koroner a kriminalisté.
     „Jedná se o muže zatím neznámé totožnosti. Koroner na místě předběžně vyloučil cizí zavinění. Příčina smrti zatím nebyla stanovena a více objasní až pitva,“ uvedla nám mluvčí policie. 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.