Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Na muže padl strom, zemřel na místě

Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS, bohužel muže se oživit nepodařilo

22. září 2022 13:40 , aktualizace 14:06

Smrt

     Dnes dopoledne kolem jedenácté hodiny došlo v lesním porostu u Hvožďan, což je obec nacházející se v okrese Domažlice ležící třináct kilometrů severozápadně od Domažlic a dva kilometry západně od Poběžovic, k tragické události. Na muže zde spadl strom.

     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a z letiště v Líních vzlétl vrtulník LZS. Resuscitace byla ale bohužel neúspěšná a lékař musel konstatovat mužovu smrt. "U muže narozeného v roce 1980 se záchranáři dvě desítky minut snažili obnovit životní funkce kardiopulmonální resuscitací. Bohužel muž utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl. Lékař konstatoval jeho úmrtí a na místo byl povolán koroner," uvedla nám mluvčí záchranné služby.

     Na místo dorazil i výjezd kriminální policie, která si vyšetřování smrti muže převzala. "Prvotním šetřením bylo zjištěno, že při kácení stromu došlo k jeho zaklesnutí v korunách stromů, poté jeho uvolnění a následnému pádu na muže," uvedla nám k případu mluvčí policie s tím, že byla nařízena soudní pitva a kriminalisté se případem nadále zabývají.

Foto: ilustrační