Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Kriminalisté již znají totožnost mrtvého muže nalezeného v řece v Plzni

Aktualizace článku: "Berounka u jezu v Bukovci opět vyplavila lidské tělo"

Autor: Jana Holá pátek 23. února 12:47 , aktualizace 12:50

Policie Smrt

Aktualizujeme:

     O mrtvém muži, který byl v úterý ve čtvrt na šest večer nalezen v řece Berounce u jezu, jsme vás již informovali a slíbili, že případ budeme dál sledovat.
     Dnes již kriminalisté znají výsledky provedené soudní pitvy i totožnost zemřelého muže. "Při zevní ani vnitřní prohlídce těla nebylo zjištěno nic, co by nasvědčovalo cizímu zavinění na smrti třiačtyřicetiletého muže. Příčinou smrti bylo udušení z utopení," uvedla nám dnes mluvčí policie.


Původní článek:

Berounka opět vyplavila lidské tělo

     Romantickou procházku mladého páru na břehu řeky Berounky u jezu v Plzni Bukovci v úterý v podvečer narušil nečekaný a poněkud děsivý objev. Přímo u jezu totiž studenti ve vodě u břehu objevili lidské tělo bez známek života.

     Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté, kteří nález mrtvého muže potvrdili, okolí bylo tedy uzavřeno a byl povolán výjezd kriminální policie, koroner k ohledání těla a o pomoc s vyzvednutím těla z vody byli požádáni hasiči.

     "Můžeme potvrdit nález těla muže v řece Berounce. Totožnost zemřelého zatím není známa, případem se zabývají kriminalisté a byla nařízena soudní pitva jak ke zjištění totožnosti zemřelého, tak i způsobu jeho úmrtí," uvedla nám tisková mluvčí policie.


      Asi všichni Plzeňáci mají v paměti případ, kdy v lednu loňského roku bylo v téže řece nalezeno lidské tělo s uřízlou hlavou a genitáliemi. Jedná se o jedinou loňskou vraždu, která dosud nebyla objasněna.

V Berounce bylo nalezeno lidské tělo bez hlavy - aktualizace a video

V Berounce bylo nalezeno lidské tělo bez hlavy - aktualizace a video

12. 01. 2023, 14:55, aktualizace 12. 01. 2023, 15:38

Kriminalisté stále intenzivně pracují na děsivém ranním nálezu v Plzni