Foto

Msta mrtvého zajíce

Kvůli zajíci poslal dvacetiletý řidič domíchávač betonu Mercedes ze srázu

26. dubna 2019 16:45 , aktualizace 17:05

Partner článku – Avalon Wellness

     Včera dopoledne po jedenácté hodině došlo ke značně kuriózní dopravní nehodě. Na silnici II. třídy u Stříbra, ve směru jízdy na Ostrov, jel s domíchávačem betonu Mercedes teprve dvacetiletý řidič.
     "Z dosavadního šetření policie vyplývá, že se řidič po přejetí horizontu v lesním úseku lekl zajíce uprostřed komunikace, ve snaze se zvířeti vyhnout strhl řízení vpravo, čímž se kola nákladního auta dostala na nezpevněnou krajnici a začala se bořit. Na to reagoval řidič stržením řízení vlevo, kdy se mu podařilo vyjet zpět na komunikaci, přičemž se dostal až k levému okraji vozovky, kde hrozilo, že vyjede mimo silnici, a tak opětovně strhl řízení vpravo, čímž vozidlo uvedl do smyku a vyjel do pravého silničního příkopu, kde se nákladní auto převrátilo přes střechu," uvedla mluvčí policie.
     Řidič byl při nehodě zraněn a z místa převezen do nemocnice na ošetření, naštěstí se ukázalo, že zranění není vážné a tak mohl být mladý muž propuštěn do domácího léčení. Domíchávač betonu nehodu nepřežil.
     Nejlépe tak dopadl zajíc, který si dál spokojeně ležel uprostřed silnice. Následně bylo totiž zjištěno, že zajíc na vážnou nehodu nijak nereagoval, protože je mrtvý již delší dobu. 


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.