Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž byl dnes dopoledne nalezen mrtvý

Tělo nalezli psovodi se speciálně cvičenými psy

17. listopadu 2016 19:12 , aktualizace pátek 18. listopadu 16:53

Pátrání Smrt

     S velkou lítostí musíme informovat, že pátrání po Josefovi P. bylo dnes ukončeno. Pátrači nalezli jeho tělo dnes dopoledne bez známek života v lese. 

     Před několika dny jsme vydali prosbu rodiny o pomoc při pátrání po tatínkovi, který se již několik dní neozval. Muž měl údajně odejít do lesa, kde chtěl zemřít. Policie ČR v místě pátrala neúspěšně. 

     Rodina děkuje všem za pomoc nebo sdílení pátrací relace.

     Mimořádné poděkování patří hlavně dobrovolníkům, díky kterým bylo tělo muže nalezeno. Pátrací akci organizovalo družstvo psovodů SDH Zbůch ve spolupráci se Záchrannou skupinou SDH Horní Bříza.
     Pátrání bylo zahájeno dnes v devět ráno a účastnilo se ho 16 psů, 30 psovodů a jejich doprovodů z SDH Zbůch, SDH Horní bříza, SDH Rynholec, SDH Zvole, SDH Vejprnice, HS Příbram, ZBK Praha, ZBK Plzeňského kraje a ZBK Ústí nad Labem. Akce trvala 3,5 hodiny a byly propátráno více než 4 km čtvereční.

(ZBK – Záchranná brigáda kynologů)


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.