Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž na Facebooku vyhrožoval střelbou do lidí

Pro internetového agresora si došla zásahová jednotka policie

Autor: Petr Novák čtvrtek 22. února 14:06 , aktualizace 22:22

Policie Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical


     Policisté se začali zabývat případem muže, který v posledních dnech začal na facebookovém profilu pojmenovaném Michal B. zveřejňovat příspěvky plné nejen vulgarit, ale hlavně výhrůžek násilím, dokonce včetně střelby do lidí.

     "A víte co ????vy mrdky nejraději bych vzal automat a začal bez hlavě střílet????????" zveřejnil například muž a pokračoval: "Ha přesně vysrat se na ty posrany zničeny životy vymazat je z povrchu zemského každou zasranou mrdku co se řídí pravydlama jek bezmoze ne ne všechny postřílet děti matky to je jedno tadle skurvena civilizace musí zmizet."

     Vzhledem k tomu, že takovéto případy nelze podceňovat, kriminalisté muže, který o sobě sám prohlašuje, že je narkoman, dnes zadrželi. Protože nebylo jisté, zda muž z Kralovic není skutečně ozbrojen, vyrazila pro něj zásahová jednotka.

     "Na sociální síti jsme zaznamenali několik příspěvků, ve kterých jeden z jejích uživatelů vyhrožoval ostatním zabitím. Dotyčného dnes krátce po poledni zadrželi na severním Plzeňsku kriminalisté ve spolupráci se zásahovou jednotkou," uvedla tisková mluvčí policie.

     Se zadrženým mužem v tuto chvíli probíhají procesní úkony. "Muž je podezřelý ze spáchání přečinu násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci v souběhu s přečinem šíření poplašné zprávy," doplnila mluvčí policie.

     Zda byla při zásahu nalezena nějaká zbraň policie zatím nezveřejnila.

Foto Facebook

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.