Foto

Muž z Postřekova byl nalezen

Desítky policistů a hasičů pátraly po pohřešovaném muži

pondělí 15. července 21:29 , aktualizace úterý 16. července 15:55

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace:
     Muž byl nalezen dnes ve večerních hodinách u svého kamaráda a je mimo ohrožení života.

Původní článek
     Po pohřešovaném byla zahájena pátrací akce v Postřekově a okolí a byla prověřena i lékařská zařízení. Do včerejší pátrací akce byla zapojena téměř stovka policistů územního odboru, policejní psovod, družstva pořádkové jednotky, několik jednotek hasičů a nasazena byla i letecká služba Policie České republiky s vrtulníkem s termovizí. Včerejší pátrání bylo bohužel neúspěšné a proto bude dnes pokračovat.

Jaroslav ...

Datum narození...
Pátrání vyhlášeno 14.7.2019
Bydliště...

     Pohřešovaný je 186 centimetrů vysoký. Má šedivé, krátce střižené vlasy. Nosí dioptrické brýle. Na sobě měl mít šedou mikinu, tmavé džíny a černé polobotky.

     Pokud víte, kde by se pohřešovaný Jaroslav ... mohl nacházet, kontaktujte prosím domažlické policisty. Ti přijmou jakékoliv informace o pohřešovaném muži vedoucí k jeho nalezení na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.