Foto

Muž s nožem zaútočil na studenty

Policisté muže odzbrojili, zadrželi a zjistili, že je těžce opilý

2. prosince 2019 12:29 , aktualizace 14:33

Alkohol Bezdomovci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera v noci v centru Plzně napadl muž s nožem skupinu studentů. K případu došlo před Měšťanskou besedou v Kopeckého sadech, kde probíhal maturitní ples Sportovní a podnikatelské střední školy.
     Několik studentů stálo před hlavním vchodem a bavilo se. Kolem šel opilý muž, svědci nám ho popsali jako "špinavého santusáka, možná bezdomovce." Studenti zřejmě muži vadili a tak jim začal značně vulgárně nadávat, poté vytáhl nůž s čepelí dlouhou téměř dvacet centimetrů a začal na vyděšené studenty řvát, že je zabije. "Muž narozený v roce 1982 začal studentům bezdůvodně vulgárně nadávat, poté vytáhl nůž, měl vyhrožovat a nožem máchat kolem sebe. Mimo jiné měl chlapci narozenému v roce 1999 vyhrožoval smrtí," popsala mluvčí policie.
     Na místo okamžitě vyjely hlídky policie, policisté muže odzbrojili, zadrželi a zjistili, že je značně pod vlivem alkoholu, při testu nadýchal dokonce více než tři promile.
     Policisté zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, co bylo motivem útoku ale zatím nikdo neví, muž je v současné době umístěn v policejní cele a kvůli opilosti ještě nemohl být vyslechnut.
     Vedení školy nám uvedlo, že naštěstí nedošlo ke zranění žádného ze studentů.

Další útok s nožem v Plzni:

"Ženu podříznu a vystřílím tady celé oddělení!"

"Ženu podříznu a vystřílím tady celé oddělení!"

02. 12. 2019, 13:36, aktualizace 02. 12. 2019, 14:34

Příprava vraždy - šílenec šel zabít ženu do Fakultní nemocnice Lochotín


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.