Foto

Muž s roztrženou nohou skončil v nemocnici, opilec na záchytce

Ani jeden z mužů nevěděl, jak ke svému stavu přišel a pomohli jim až strážníci

17. října 2018 17:54 , aktualizace 18:07

Alkohol Cizinci Městská policie Záchranáři Záchytka

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před devátou hodinou ráno hlídka městské policie zpozorovala při pochůzce v Kopeckého sadech ležícího bezvládného muže.
     Zprvu nereagoval ani na pohmat ani na oslovení a při bližším ohledání hlídka objevila, že má muž tržnou ránu na stehně a zaschlou krev na roztržené nohavici.
    Chvíli na to začal muž komunikovat a o svém poranění vůbec nevěděl.
    "Strážníci muže ztotožnili, jednalo se o devětatřicetiletého cizince, který si v celé věci nic nepamatoval," uvedla tisková mluvčí městské policie.
     Přivolaní zdravotníci, kteří na místo vzápětí dorazili, si muže převzali do péče.

     Notně opilého muže hlídka strážníků ze stanice Územně strážní služby uviděla při dnešní dopolední hlídkové činnosti na Americké třídě. 
     Pomočený, pokálený a namol opilý muž seděl na zemi u lavičky a strážníkům pouze opakoval, že je hodný, že nic neudělal. 
     Pro značnou opilost nekontroloval zcela své chování a nebyl schopen ani postavit se na vlastní nohy. Proto ho nechali strážníci odvézt svými kolegy k vystřízlivění na záchytku.

  Foto: MP   

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!