Milovníku sprch teď hrozí kriminál

Muž se rád sprchuje v cizích koupelnách

4. června 2018 12:04 , aktualizace 12:39

Partner článku – Mraknet

     V neděli 3. června dopoledne si muž v Horšovském Týně chtěl dopřát trochu relaxace v jednom z pokojů místního penzionu a ani trochu mu nevadilo, že mu pokoj nepatřil.
     Muž se do prostoru penzionu dostal ráno otevřenou branou a pak se otevřeným oknem protáhl do pokoje obývaného hostem, který se tam ale v té době nenacházel.
     V pokoji se muž v klidu osprchoval a následně zde odpočíval. V jednu hodinu odpoledne ho ale ze siesty vyrušil zvuk klíčů rachotících v zámku a vracející se host. Muž neváhal a oknem zase vyskočil ven.

     Neuvěřitelné chování milovníka koupelí ale tímto neskončilo. Muž okamžitě našel jiný pokoj s odemčenými dveřmi, bez okolků vešel dovnitř a zase se zde osprchoval. Tam už ho však nachytal majitel penzionu, který muže na místě zadržel, zavolal policisty a čerstvě vymydleného muže jim předal.
     "Policisté Obvodního oddělení Horšovský Týn sdělili šestatřicetiletému muži podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody. Podle ustanovení trestního zákoníku hrozí pachateli trestného činu porušování domovní svobody trest odnětí svobody až na dva roky," uvedla k případu mluvčí policie.

Foto: ilustrační


 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.