Foto Video

Nepochopitelný útok v OC Olympia šetří policie - poznáte útočníka?

Muž před desítkami svědků bil jinému hlavou o stůl a pak ho ještě srazil k zemi

pondělí 9. dubna 15:57 , aktualizace 16:18

Napadení Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     V sobotu 10. března před třetí hodinou odpoledne došlo v plzeňském nákupním centru Olympia k naprosto nepochopitelnému napadení muže během toho co jedl v jedné z jídelen v prvním patře.
    Útočník zde napadeného vyhledal po údajné předchozí slovní rozepři, přistoupil k němu a zcela nečekaně mu několikrát silně udeřil hlavou o desku stolu. Poté muže podle svědků ještě strhl na zem, kde ho dále bil. 
     Zcela zarážející je drzost útočníka, který se nerozpakoval zaútočit před zraky desítek svědků.

     Policisté se případem začali zabývat, vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví  a v rámci objasňování získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu a záznam napadení, na kterých je zachycen podezřelý muž.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli s objasněním případu.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.