Muž zemřel ve svém voze

Během hodiny došlo již k druhé tragické dopravní nehodě

30. března 2021 19:54 , aktualizace 20:32

Nehody Smrt

     Dnes odpoledne kolem jedné hodiny došlo na Klatovsku, v lese mezi Vítkovicemi a Kvaslicemi, k další smrtelné dopravní nehodě, během hodiny již druhé. Na místo opět okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Tentokrát se jednalo o osobní vozidlo zaklíněné mezi stromy. Hasiči z vozu Suzuki vyprostili staršího muže a dále zajistili auto proti požáru.
     Záchranáři bohužel zjistili, že asi sedmdesátiletý muž je již mrtvý. Na místo byl povolán koroner k ohledání těla, příčinu a průběh tragické nehody šetří kriminalisté. 
     "Po příjezdu záchranářů na místo byly u muže ročník 1951 zjištěny zjevné známky smrti, pravděpodobně nedošlo k závažnému traumatu, ale příčinou dopravní nehody mohla být závažná zdravotní indispozice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Vzhledem k tomu, že bylo nutné nejprve vyrozumět rodinu, článek vydáváme s časovým odstupem.

20,20 Aktualizace
     Policie nyní doplnila informace. Vozidlo našel náhodný svědek a informoval policii. Policisté pak zjistili, že mrtvý ve voze je devětašedesátiletý muž, který bydlel nedaleko. Přivolaný koroner neshledal cizí zavinění a u zemřelého byla nařízena zdravotní pitva.

Foto: Ilustrační

Další dnešní tragická nehoda, došlo k ní pouhou hodinu před touto:

Muž zahynul pod převráceným traktorem

Muž zahynul pod převráceným traktorem

30. 03. 2021, 15:51, aktualizace 30. 03. 2021, 16:09

Přes veškerou snahu všech zúčastněných řidič utrpěným zraněním podlehl na místě