Foto Video

Na cizí auta se nesahá, šmejde!

Poznáte zbabělce, co si v noci troufne na zaparkovaná auta?

26. listopadu 2018 15:48 , aktualizace 15:48

Pátrání Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň


     Policisté z obvodního oddělení Plzeň Bory pátrají po pachateli, který ve středu 31. 10. těsně po čtvrt na dvě v noci v Plzni za domem na adrese Žižkova ulice poškodil zaparkované vozidlo tovární značky Lexus. 
     Na kamerovém záznamu a fotografiích je zachycen pachatel, který se snažil poškodit minimálně tři vozy. U prvního vozu (v pravém horním rohu záznamu) se snažil ulomit zrcátko. U druhého, značky Lexus, pachatel ulomil pravé přední zrcátko, následně jej zcela odtrhl od kabeláže, utrženým zrcátkem několikrát udeřil do okna pravých předních dveří a odřel tak skleněnou výplň. Dále ohnul přední i zadní registrační značku automobilu a poškodil plastové rámečky k uchycení. Při odchodu se ještě pokusil ukopnout zrcátko třetímu vozu.


    Jedná se o muže ve věku 20 - 35 let, štíhlé postavy a středně vysokého vzrůstu. Na sobě měl tmavou bundu a tmavé kalhoty. Na nohou černou obuv s bílými tkaničkami.
     V případě jakékoliv informace k výše uvedeným skutečnostem, prosím, kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158. S mužem se policisté i majitelé vozů rádi osobně seznámí.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.