Foto Video

"Máchal tu kudlou a vyhrožoval lidem"

V Aréně to o víkendu žilo, opilé dítě i muž podezřelý z nebezpečného vyhrožování

25. listopadu 2019 18:32 , aktualizace 18:32

Alkohol Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard


     O pořádný rozruch se v pátek v noci postaral jeden z návštěvníků diskotéky Aréna na Lochotíně.
     Podle informací od mluvčí policie muž při vstupu do klubu ostraze do úschovy odevzdal nůž, který měl u sebe. Při odchodu z klubu si nůž vyzvedl, ale místo toho aby ho uklidil, začal s ním v opilosti ohrožovat hosty před klubem a vyhrožovat jim. Přítomní se proto o pomoc obrátili na policii.
     "Ten kluk tu máchal kudlou a křičel na lidi, vyhazovači se ho snažili uklidnit," popsal nám dění před klubem svědek.
     Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie a strážníků, muže i nůž na místě zajistili a převezli na policejní oddělení.
     "Přilítlo sem asi deset aut policie a sebrali nějakýho chlapa, kterýho odvezli," řekl nám jeden z mladíků postávajících před klubem.
     "Na místě jsme zajistili muže narozeného v roce 1994, který při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 1,73 promile. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z nebezpečného vyhrožování," uvedla tisková mluvčí policie.

     U stejného klubu museli strážníci zasahovat ještě před tímto případem, když si hlídka strážníků provádějící kontrolu všimla podnapilého teenagera vrávorajícího na přilehlých schodech.
     "Patnáctiletý hoch nadýchal 1,82 promile, strážníci ho předali zákonnému zástupci a k dořešení celou záležitost postoupí orgánu sociálně právní ochrany dětí," uvedla k tomuto případu tisková mluvčí strážníků. 


 
Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.