Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Na alimenty neměl, na pervitin ale ano

Muž byl mimo neplacení povinné výživy obviněn i z týrání, znásilnění, vydírání a nebezpečného vyhrožování

17. května 2021 17:03 , aktualizace 17:04

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V pátek odpoledne prováděli policisté hlídkovou činnost v Horšovském Týně. V půl třetí odpoledne si na autobusové zastávce všimli muže, který odpovídal popisu hledané osoby v celostátním pátrání. "Na čtyřicetiletého muže byl Krajským soudem v Plzni vydán příkaz k zatčení, protože se bez řádné omluvy opakovaně nedostavil k hlavnímu líčení, čímž jeho konání zmařil. Policisté tedy muže zatkli a po provedení služebních úkonů byl umístěn do policejní cely," uvedla mluvčí policie.
     Policisté samozřejmě muže před usazením do služebního vozu podrobili bezpečnostní osobní prohlídce. Zbraň sice nenalezli, za to ale u sebe měl 1,1 gramu pervitinu. Následujícího dne soudce rozhodl, že obviněný bude vzat do vazby.
     Zajímavý je i výčet z čeho všeho je muž obviněn, ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí, ze zločinu znásilnění, ze zločinu vydírání, přečinu nebezpečné vyhrožování a také přečinu zanedbání povinné výživy.

Foto: Ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.