Na hlavu jí vylil nudlovku a pak jí ještě zabil televizi

Neobvyklý případ nyní řeší policisté, plynou z něj ale dvě důležitá ponaučení

7. března 2017 18:12 , aktualizace pátek 10. března 17:45

     Z tohoto článku plyne první ponaučení: „Milé ženy, když se s manželem rozvádíte a jdete s ním na oběd, nedávejte si polévku, ale třeba řízek. Ten vám váš muž na hlavu vylít nemůže!“

     Včera přijali domažličtí policisté opravdu zvláštní trestní oznámení, a to, že muž na hlavu ženy vylil nudlovou polévku. Vše se stalo v jedné restauraci v Domažlicích, kam si na oběd vyšel šedesátiletý muž se svou třiačtyřicetiletou ženou. Nálada v této dvojici musela být na bodu mrazu, neboť mají těsně před rozvodem a zřejmě se dále nálada ani nelepšila, neboť muž neočekávaně vstal, uchopil talíř s nudlovou polévkou a vylil ho značně překvapené ženě na hlavu.
     „Vzhledem k tomu, že se tak stalo na místě veřejnosti přístupném, zahájili policisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví,“ vysvětlila mluvčí policie.

     Z čehož plyne druhé ponaučení: „Milí muži, lít polévku na hlavu ženy se doporučuje pouze doma, pak totiž jde jen o přestupek.“

     Případ však zdaleka neskončil, když si totiž žena odešla na toaletu restaurace vyčesat nudlovku z účesu, vzal jí muž z bundy klíče od bytu a mobilní telefon. Poté ji donutil jít do místa bydliště, kde proti její vůli do bytu vstoupil.
     Zde dle mluvčí muž ženu ještě fyzicky napadl a pak jí rozkopal týden starý televizor v hodnotě 8 tisíc korun. Policisté mu tak k výtržnictví ještě přišijí porušování domovní svobody a poškození cizí věci. 


Foto ilustrační