Na cvičné jízdy přišla na dojezdu

Žákyně autoškoly měla při kontrole test pozitivní na pervitin

pátek 23. července 13:07 , aktualizace 14:06

Drogy

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     O tom, že mnozí řidiči stále častěji vyrážejí na silnice pod vlivem alkoholu či drog musíme bohužel informovat velice často, tento případ je ale opravdu nevšední. Žena totiž pod vlivem drog vyrazila na cvičné jízdy do autoškoly.

     Ve středu 21. července kolem třetí hodiny odpoledne policisté za Rybnicí nedaleko Kaznějova v rámci běžné dopravní kontroly zastavili a kontrolovali vozidlo autoškoly, za jehož volantem seděla jako žákyně čtyřiatřicetiletá žena. Provedená dechová zkouška vyšla s negativním výsledkem, k překvapení policistů i instruktora autoškoly ale vyšel pozitivně test na drogy, a to konkrétně na amfetamin a metamfetamin, tedy pervitin. "S ohledem na výsledek testu se řidička podrobila lékařskému vyšetření. Policisté nyní čekají na laboratorní výsledky a poté ve věci zřejmě zahájí úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedla tisková mluvčí policie.

Fot ilustrační

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.