Na kamaráda zaútočil nožem

Popíjení v bytě skončilo v krvi, útočníkovi hrozí až tři roky vězení

4. února 2021 11:48

Alkohol Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Fyzickým napadením skončilo v neděli 31. ledna popíjení dvou známých v bytě panelového domu v Nejdku. Mezi obyvatelem bytu a návštěvou došlo v pozdních večerních hodinách k hádce, při které náhle návštěvník svého o rok staršího hostitele zběsile napadl s nožem v ruce.
     Podle tiskové mluvčí policie muž zaútočil na obličej svého soka, kterému se naštěstí rány podařilo částečně vykrýt a tak utrpěl pouze lehká zranění, podle našich informací mimo jiné ucha. Napadený se usilovně bránil, až se mu podařilo útočníka vytlačit z bytu a poté se obrátil na policii.  
     Policisté okamžitě vyjeli na místo a útočníka zadrželi ještě před domem. Mluvčí policie uvedla, že oba aktéři nadýchali více než jedno promile alkoholu a napadený musel vyhledat lékařské ošetření. Útočníkovi nyní hrozí trest vězení. "Policisté sdělili sedmadvacetiletému muži z Karlovarska podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu," uvedla mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny hrozí podezřelému muži trest odnětí svobody až na tři roky.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.